Bartın’lı da tutuklandı

KASTAMONU’nun Pınarbaşı ilçesi merkezli 3 ilde düzenlenen uyuşturucu  operasyonunda  gözaltına alınan 7 kişiden 3’ü tutuklandı. Cezaevine gönderilen 1 kişinin Bartın’lı olduğu öğrenildi. Kastamonu’nun  Pınarbaşı ilçesi merkezli olan ve Bartın ile İstanbul illerini de kapsayan Uyuşturucu imali ve Ticareti yaptıkları belirlenen kişilere yönelik 9 ayrı adrese Jandarma tarafından baskın yapıldı. 7 kişinin gözaltına alındığı operasyonda 210..

Bartın’lı da tutuklandı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

KASTAMONU’nun Pınarbaşı ilçesi merkezli 3 ilde düzenlenen uyuşturucu  operasyonunda  gözaltına alınan 7 kişiden 3’ü tutuklandı. Cezaevine gönderilen 1 kişinin Bartın’lı olduğu öğrenildi.

Kastamonu’nun  Pınarbaşı ilçesi merkezli olan ve Bartın ile İstanbul illerini de kapsayan Uyuşturucu imali ve Ticareti yaptıkları belirlenen kişilere yönelik 9 ayrı adrese Jandarma tarafından baskın yapıldı.

7 kişinin gözaltına alındığı operasyonda 210 gram kubar esrar, 2 gram Skunk, 15 gram Kenevir tohumu ile 2 adet ruhsatsız av tüfeğinin ele geçirildiği operasyon sonrası Adliyeye sevk edilen 7 kişiden 3’ü tutuklanırken, 4 kişi ise Adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Tutuklanan 1 kişinin Bartın’lı olduğu öğrenildi.

İlk yorumu siz yazın