Bartın’da sokağa çıkma kısıtlamasına ihlal edenlere ceza kesildi

BARTIN’da, sokağa çıkma kısıtlamasıyla birlikte sokaklar boşalırken, ilk saatlerde kısıtlamayı ihlal eden 7 kişiye idari para cezası kesildi. Bartın’da saat 21.00’de kısıtlamanın başlamasıyla sokak ve caddelerde polis ekipleri görev aldı. Sokakta olan araçlar ekipler tarafından durdurularak kontroller yapıldı. Kemerköprü Mahallesi’nde yapılan uygulamada, Türkmenistan uyruklu Bartın Üniversitesi’nde öğrenim gören bir öğrenci, arkadaşına gittiği sırada denetimlere takıldı…

Bartın’da sokağa çıkma kısıtlamasına ihlal edenlere ceza kesildi
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da, sokağa çıkma kısıtlamasıyla birlikte sokaklar boşalırken, ilk saatlerde kısıtlamayı ihlal eden 7 kişiye idari para cezası kesildi.

Bartın’da saat 21.00’de kısıtlamanın başlamasıyla sokak ve caddelerde polis ekipleri görev aldı. Sokakta olan araçlar ekipler tarafından durdurularak kontroller yapıldı. Kemerköprü Mahallesi’nde yapılan uygulamada, Türkmenistan uyruklu Bartın Üniversitesi’nde öğrenim gören bir öğrenci, arkadaşına gittiği sırada denetimlere takıldı. Öğrenci sokağa çıkma yasağından haberi olmadığını söyledi. Kısıtlamanın başlamasından itibaren 1,5 saat içerisinde Türkmenistan uyruklu öğrenci de dahil olmak üzere 7 kişiye 3 bin 150’şer lira ceza kesildi.

 

İlk yorumu siz yazın