Bartın’da ilk…

BARTIN’ın Kozcağız Beldesinde Belediye bir işke imza attı. Vatandaşlar Belediye tarafından hayata geçirilecek, ücretsiz wifi hizmetinin diğer belediyelere örnek olması gerektiğini belirtiler. Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman ücretsiz WİFİ hizmetiyle ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Başkan Karaman şunları kaydetti: “Merkez Camii Bölgesi ve Belediye meydanında, ücretsiz internet hizmeti projemiz için çalışmalara başladık. İnşallah çalışmalar tamamlandığında,..

Bartın’da ilk…
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’ın Kozcağız Beldesinde Belediye bir işke imza attı. Vatandaşlar Belediye tarafından hayata geçirilecek, ücretsiz wifi hizmetinin diğer belediyelere örnek olması gerektiğini belirtiler.

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman ücretsiz WİFİ hizmetiyle ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Başkan Karaman şunları kaydetti: “Merkez Camii Bölgesi ve Belediye meydanında, ücretsiz internet hizmeti projemiz için çalışmalara başladık. İnşallah çalışmalar tamamlandığında, hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Kozcağız’da hizmette sınır olmayacak. Şimdiden hayırlı olsun.” İfadelerini kullandı.

İlk yorumu siz yazın