Banklar sökülürken, onlar oturmaya devam etti

BARTIN Cumhuriyet meydanında, koronavirüse karşı toplu olarak bir arada bulunulmaması uyarıları dikkate alınmayınca, belediye ekipleri, çareyi buradaki bankları sökmekte buldu. Kentte koronavirüs nedeniyle Belediye alınan önlemler sürüyor. Bartın Cumhuriyet Meydanı’nda koronavirüse karşı uyarılara karşın vatandaşlar bankları kullanmaya devam edince, belediye ekipleri harekete geçti. Ekipler, meydandaki bank ve bazı ahşap oturma gruplarını sökerek kamyona taşıyarak depoya..

Banklar sökülürken, onlar oturmaya devam etti
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN Cumhuriyet meydanında, koronavirüse karşı toplu olarak bir arada bulunulmaması uyarıları dikkate alınmayınca, belediye ekipleri, çareyi buradaki bankları sökmekte buldu.

Kentte koronavirüs nedeniyle Belediye alınan önlemler sürüyor. Bartın Cumhuriyet Meydanı’nda koronavirüse karşı uyarılara karşın vatandaşlar bankları kullanmaya devam edince, belediye ekipleri harekete geçti. Ekipler, meydandaki bank ve bazı ahşap oturma gruplarını sökerek kamyona taşıyarak depoya kaldırdı. Bankların sökülmesi sırasında vatandaşların çalışmayı yine oturarak izlemesi dikkat çekti. Polis ekipleri de vatandaşları uyararak, yan yana oturmamalarını istedi. Bankların sökülmesinin ardından meydan bomboş kaldı.

 

İlk yorumu siz yazın