Bakın kimin için bilet aldılar

BARTIN’ın İmze köyünde yaşayan iki kardeş ahırda baktıkları büyükbaş hayvanları için 6 adet yılbaşı bileti aldılar. Biletleri hayvanların duvarına asan gençler, video çekip sosyal medyada paylaştılar. İmze köyünde yaşayan Serkan Öztamur (29) ağabeyi Erkan Öztamur (32) evlerinin altında besledikleri büyükbaş hayvanlarının şansına yılbaşı bileti aldılar. İki kardeş İstanbul ve Bartın’dan aldıkları çeyrek biletleri alarak köye..

Bakın kimin için bilet aldılar
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’ın İmze köyünde yaşayan iki kardeş ahırda baktıkları büyükbaş hayvanları için 6 adet yılbaşı bileti aldılar. Biletleri hayvanların duvarına asan gençler, video çekip sosyal medyada paylaştılar.

İmze köyünde yaşayan Serkan Öztamur (29) ağabeyi Erkan Öztamur (32) evlerinin altında besledikleri büyükbaş hayvanlarının şansına yılbaşı bileti aldılar. İki kardeş İstanbul ve Bartın’dan aldıkları çeyrek biletleri alarak köye geldiler. Bugüne kadar çok bilet aldıklarını belirten Öztamur kardeşler bu yıl farklılık yaratarak, ahırda besledikleri hayvanlarının önündeki duvara asarak video çektiler. Sosyal medya hesaplarından yeni yıl öncesinde video paylaşan kardeşlerden Serkan Öztamur, “Her yıl bilet alıyoruz. Hiç çıkmadı. Bu sene çıkarsa bu ineklerim şansı olacak. Eğer büyük ikramiye bana çıkarsa onlara en iyi yem alacağım.”dedi.

Sosyal medyada yayınlanan videoyu izleyen takiplerçileri ise tebessüm etti.

İlk yorumu siz yazın