Azı dişlerini gören şaştı, kaldı

BARTIN’ın Çeştepe köyünde, ekili arazilere zarar verdiği öne sürülen domuzun vurulması için sürek avı düzenlendi. Avcılar günün sonunda 450 kilo ağırlığında 29 cm. uzunluğundaki domuzu vurdular. Bartın merkez Çeştepe köyünde, tarlalara zarar veren domuzdan yakınan çiftçiler, avcılardan yardım istedi. Bunun üzerine Okan Kalınbacak ve ekip arkadaşları sürek avı düzenledi. Köpeklerin iz sürmesi sonucu yeri belirlenen..

Azı dişlerini gören şaştı, kaldı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’ın Çeştepe köyünde, ekili arazilere zarar verdiği öne sürülen domuzun vurulması için sürek avı düzenlendi. Avcılar günün sonunda 450 kilo ağırlığında 29 cm. uzunluğundaki domuzu vurdular.

Bartın merkez Çeştepe köyünde, tarlalara zarar veren domuzdan yakınan çiftçiler, avcılardan yardım istedi. Bunun üzerine Okan Kalınbacak ve ekip arkadaşları sürek avı düzenledi. Köpeklerin iz sürmesi sonucu yeri belirlenen yaklaşık 450 kiloluk domuz, avcılar tarafından vuruldu. Hatıra fotoğrafı da çeken avcılar, şu ana kadar vurulan en büyük domuz olduğunu belirtiler. Domuzun ağırlığının yanında ağzındaki azı dişlerinin boyunun da 29 cm. olması dikkat çekti.

 

İlk yorumu siz yazın