Aslan, Demirciler mahallesi’nde iddialı

BARTIN’ın Nüfus yoğunluğu bakımında kalabalık olan Demirciler Mahallesi’nde ikamet eden CE Motor’s Oto Galeri ve CEMEY Tropikal işletmelerinin sahibi Engin Aslan, 31 Mart seçimlerinde destek istedi. Sorunları çözüme kavuşturan bir muhtar olacağını ifade eden Aslan, “Mahallemizin tüm sorunlarıyla ilgili çözümler üreten, yeni projeler yapan, çok çalışan ve güven veren biri olacağım” dedi. Bartın’ın önemli işadamlarından..

Aslan, Demirciler mahallesi’nde iddialı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’ın Nüfus yoğunluğu bakımında kalabalık olan Demirciler Mahallesi’nde ikamet eden CE Motor’s Oto Galeri ve CEMEY Tropikal işletmelerinin sahibi Engin Aslan, 31 Mart seçimlerinde destek istedi. Sorunları çözüme kavuşturan bir muhtar olacağını ifade eden Aslan, “Mahallemizin tüm sorunlarıyla ilgili çözümler üreten, yeni projeler yapan, çok çalışan ve güven veren biri olacağım” dedi.

Bartın’ın önemli işadamlarından Engin Aslan, mahallesi için yapacaklarını açıkladı. Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü destekli bir spor kulübü kurulacağını söyleyen Aslan, sokaklarda kendi imkanlarıyla spor yapan gençleri daha iyi şartlarda spor yapacakları ve profesyonel anlamda eğitim alabilecekleri bir ortam oluşturacaklarını kaydetti. Demirciler Mahallesi Spor Kulübü adı altında resmi müsabakalara katılacaklarını kaydeden Aslan, “İlk önceliğimiz Demirciler Mahallesi Spor Kulübü kurmak. Mahallemizin adını ve mahallemizdeki çocuklarımızı, gençlerimizi sosyal alanlarda daha aktif hale getirerek, yeteneklerini keşfetmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Aslan: Proje üreteceğiz

CE Motor’sOto Galeri ve CEMEY Tropikal işletmelerinin sahibi Engin Aslan, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için Demirciler Mahallesi’nden Muhtar Adayı olduğunu açıkladı. Bartın’ın saygı değer ve sevilen simalarından birisi olan Aslan, gazetemize muhtar olduğu takdirde hayata geçireceği projelerini anlattı.  Sorunları çözüme kavuşturan bir muhtar olarak Demirciler Mahallesi’nde hizmet edeceğini ifade eden Aslan, “Mahallemizin tüm sorunlarıyla ilgili çözümler bularak, yeni projeler üreten, çalışan ve güven veren bir muhtar olacağım” dedi. Ailesi, çevresi, yakın dostları ve mahalle sakinleriyle yaptığı istişareler sonucu gelen talepler üzerine muhtar adayı olmaya karar verdiğini aktaran Aslan, muhtar olarak göreve geldiği takdirde tüm mahalle sakinleriyle yakın istişare içinde olacağını belirtirken, konuşmasının devamında “Hedefim; mahalle sakinlerinin sosyal ihtiyaçlarını tespit eden, ilgilenen ve sorunları idari kurumlara en hızlı şekilde ileterek, en iyi şekilde temsil etmek. 7/24 ulaşabilen, mahallemizin ve vatandaşlarımızın tüm sorunlarıyla en iyi şekilde yerinde ve  zamanında ilgilenen bir muhtar olacağımın sözünü veriyorum. Mahalle sakinlerimizin acı tatlı tüm anlarında her zaman yanlarında olacağım. Yaşlısıyla, genciyle, esnafıyla, memuruyla sürekli diyalog içinde olacağım. Yeni projeler üreten ve bunları en hızlı şekilde uygulamaya geçirmek için etkili biçimde görev alacağım. Çıktığım bu yolda tüm mahalle sakinlerimizin desteklerini, ilgi ve alakalarını bekliyorum. Bu arada mevcut muhtarımıza yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum ve muhtar adayı olacağı diğer adaylarda başarılar diliyorum” dedi.

Aslan: Spor’da atağa kalkacağız

Mahalle sakinlerini mutlu edecek yeni projelerinin olduğunu aktaran Aslan, projelerinin bir tanesini gazetemizle paylaştı. Önümüzdeki günlerde diğer projelerini sırasıyla açıklayacağını ifade eden Aslan,“İlk önceliğimiz Demirciler Mahallesi Spor Kulübü kurmak” dedi. Demirciler Mahallesi Spor Kulübü olarak Bartın’daki tüm altyapı yaş grupları liglerinde faaliyet göstereceğini ifade eden Aslan,.Futbol oynamak isteyenler için spor kulübü kurulacağız. Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü destekli bir spor kulübü olacak. Tecrübeli hocalar eşliğinde spor eğitimi verilecek. Hem çocuklarımızı spora kazandırmak hemde mahallemizin ismi kalıcı olması için böyle bir projeyi hayata geçireceğiz. Kulübümüz futbol ağırlıklı olacak. Ama talep gelirse farklı branşlarda da hizmet verebiliriz” dedi.

 

İlk yorumu siz yazın