Armoda mobilya ve Narmar’dan yeni yıl mesajı

BARTIN’da ticari faaliyetlerini sürdüren Armoda mobilya ve Narmar Şirketler grubu yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı. Armoda mobilya ve Narmar Şirketler grubu yayınladığı yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verildi: “Önemli gelişmelerin yaşandığı bir yılı daha geride bırakıp, umut ve heyecanı canlı tutarak yeni bir yıla daha birlikte girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 2020 yılının ülkemiz, milletimiz,..

Armoda mobilya ve Narmar’dan yeni yıl mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da ticari faaliyetlerini sürdüren Armoda mobilya ve Narmar Şirketler grubu yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı. Armoda mobilya ve Narmar Şirketler grubu yayınladığı yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verildi:

“Önemli gelişmelerin yaşandığı bir yılı daha geride bırakıp, umut ve heyecanı canlı tutarak yeni bir yıla daha birlikte girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 2020 yılının ülkemiz, milletimiz, Bartınımız, ve tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını, yeryüzünde; barışa, dostluğa, dayanışmaya vesile olmasını diliyoruz. Yeni yılın önceki yıllardan daha bereketli, huzurlu, sağlık ve mutluluk içinde geçmesi, güzellikleriyle unutulmayacak bir yıl olması dileğiyle yeni yılınızı kutluyoruz”

 

İlk yorumu siz yazın