Armoda mobilya ve Narmar’dan Bayram mesajı

BARTIN’da ticari faaliyetlerini sürdüren Armoda mobilya ve Narmar Şirketler grubu Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Armoda mobilya ve Narmar Şirketler grubu yayınladığı Bayram mesajında şu ifadelere yer verildi: “Milli ve dini duygularımızın öne çıktığı, sevgi ve saygı bağlarımızın güçlendiği bayramlar, toplumumuzu birleştirici özel günlerdir. İnançlarımızın, örf ve adetlerimizin sergilendiği bayramların, ailemiz, dostlarımız, komşularımız ile..

Armoda mobilya ve Narmar’dan Bayram mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da ticari faaliyetlerini sürdüren Armoda mobilya ve Narmar Şirketler grubu Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Armoda mobilya ve Narmar Şirketler grubu yayınladığı Bayram mesajında şu ifadelere yer verildi:

“Milli ve dini duygularımızın öne çıktığı, sevgi ve saygı bağlarımızın güçlendiği bayramlar, toplumumuzu birleştirici özel günlerdir. İnançlarımızın, örf ve adetlerimizin sergilendiği bayramların, ailemiz, dostlarımız, komşularımız ile olan bağımızı güçlendirmesi ülkemizin geleceği için son derece önemlidir. Sevdiklerinizle bir arada; sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar geçirmeniz dileklerimle birlikte tüm Bartın halkımızın siz değerli müşterilerimizin Kurban Bayramı’nı kutlarız”

 

 

 

 

İlk yorumu siz yazın