Arkadaşına acımadı…!!!

BARTIN’da kuaföre giden kadın yanında getirdiği çantasındaki küçük altınlarını ve parasını çaldırdı. Polis ekipleri hırsızlık yapan şüpheliyi evinde yakalayarak, çalınan eşyaları da tuvalette kağıt ruloya sarılmış şekilde buldu. Kurban bayramı öncesinde kent merkezindeki kuaföre saçını yıkattırmak için giden H.Ö (45), yanında getirdiği çantayı masanın üzerine bıraktı. O sırada kuaförde bulunan arkadaşı A.Ç (39) kadın çantanın..

Arkadaşına acımadı…!!!
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da kuaföre giden kadın yanında getirdiği çantasındaki küçük altınlarını ve parasını çaldırdı. Polis ekipleri hırsızlık yapan şüpheliyi evinde yakalayarak, çalınan eşyaları da tuvalette kağıt ruloya sarılmış şekilde buldu.

Kurban bayramı öncesinde kent merkezindeki kuaföre saçını yıkattırmak için giden H.Ö (45), yanında getirdiği çantayı masanın üzerine bıraktı. O sırada kuaförde bulunan arkadaşı A.Ç (39) kadın çantanın içindeki 24 adet çeyrek altın ile 100 dolar’ı içinden alarak, çantayı yerine geriye bıraktı. Çantasının içinde 30 bin tl. değerindeki küçük altınların olmadığını gören H.Ö, durum polis ekiplerine bildirdi. Ekipler işyerindeki güvenlik kameralarından yola çıkarak, çantanın içinde altınları H.Ö’nün arkadaşı A.Ç’nin altınları çaldığını tespit etti. Şüpheli kadının evine yapılan baskında polisler çalınan altınları ve 100 dolar’ı tuvalette bulunan kağıt havlunun içine sigara paketine sarılmış şekilde bulundu. Ekipler H.Ö ziynet eşyalarını teslim ederken, A.Ç ise karakola götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

 

İlk yorumu siz yazın