Anteni düzeltmeye çıktı ama…

BARTIN’ın Kurucaşile ilçesi Orman işletme şefliğinin lojmanında çatıdaki anteni düzeltemeye çalışan memur 10 metre yükseklikten düşerek yaralandı. Olay, akşam 17:30 sıralarında orman işletme şefliği lojmanlarında meydana geldi. İlçe orman işletme şefliğinde memur olarak görev yapan Mustafa Kocabıyık (53) çatıda devam eden tadilat işleri nedeniyle televizyonu çekmemeye başladı. Kocabıyık daha sonra çatıya anteni düzeltmek için çıktı…

Anteni düzeltmeye çıktı ama…
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’ın Kurucaşile ilçesi Orman işletme şefliğinin lojmanında çatıdaki anteni düzeltemeye çalışan memur 10 metre yükseklikten düşerek yaralandı.

Olay, akşam 17:30 sıralarında orman işletme şefliği lojmanlarında meydana geldi. İlçe orman işletme şefliğinde memur olarak görev yapan Mustafa Kocabıyık (53) çatıda devam eden tadilat işleri nedeniyle televizyonu çekmemeye başladı. Kocabıyık daha sonra çatıya anteni düzeltmek için çıktı. Bu sırada kocabıyık dengesini kaybederek, 10 metre yükseklikten yere düştü. Lojmanda yaşayanların olay yerine polis ve 112 sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri Kocabıyık’ı Bartın Devlet Hastanesine kaldırdı. Kocabıyık’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 

İlk yorumu siz yazın