Anne ve 3 çocuğu sobadan zehirlendi

BARTIN’da, kömür sobasından sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen Müyesser Güngör (40) ve 3 çocuğu, hastanede tedaviye alındı. Çayır köyünde yaşayan Müyesser Güngör ve çocukları Aden Damla Güngör (5), Şevval Güngör (7) ve Emine Güngör (10), bu sabah kömür sobasından sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi. Yakınları tarafından evde yarı baygın halde bulunan Müyesser Güngör ve 3 çocuğu, köydeki komşularının araçları..

Anne ve 3 çocuğu sobadan zehirlendi
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da, kömür sobasından sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen Müyesser Güngör (40) ve 3 çocuğu, hastanede tedaviye alındı.

Çayır köyünde yaşayan Müyesser Güngör ve çocukları Aden Damla Güngör (5), Şevval Güngör (7) ve Emine Güngör (10), bu sabah kömür sobasından sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi. Yakınları tarafından evde yarı baygın halde bulunan Müyesser Güngör ve 3 çocuğu, köydeki komşularının araçları ile Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne kaldırılıp, tedaviye alındı. Annenin sağlık durumun iyi olduğu, tedbir amacıyla gözetim altında tutulduğu, çocuklarını ise tedavilerinin sürdüğü bildirildi. Jandarma, olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

İlk yorumu siz yazın