Alkız, “Abdipaşa için yola çıkıyoruz”

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Abdipaşa Belediye Başkan Aday Adayı Yaşar Alkız, Abdipaşa Beldesi için önemli projelerinin olduğunu söyledi.  CHP’den Abdipaşa Beldesi Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu geçtiğimiz haftalarda yapan Yaşar Alkız, açıklamalarda bulundu. Alkız, Abdipaşanın farkındalığının artırılması için elinden geleni yapacağını belirtti. Alkız, şunları söyledi: “Abdipaşa için Cumhuriyet Halk Partisi’nden Belediye Başkanı seçilip, bütün..

Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Abdipaşa Belediye Başkan Aday Adayı Yaşar Alkız, Abdipaşa Beldesi için önemli projelerinin olduğunu söyledi.  CHP’den Abdipaşa Beldesi Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu geçtiğimiz haftalarda yapan Yaşar Alkız, açıklamalarda bulundu. Alkız, Abdipaşanın farkındalığının artırılması için elinden geleni yapacağını belirtti.

Alkız, şunları söyledi:

“Abdipaşa için Cumhuriyet Halk Partisi’nden Belediye Başkanı seçilip, bütün enerjimizi mesaimizi halkımız için harcayacağız. Ve bizler yeni projeler için geleceğiz. Projelerimizi adaylığımız açıklandıktan sonra hepsini hemşehrilerimize açıklayacağız. Şimdiden ben ve ekibim çalışmalara başladım. En ücra köşedeki vatandaşımın ayağına kadar giderek, onların sorunlarıyla ilgileneceğim. Yeniden birlik ve beraberlik içinde çalışarak, Abdipaşa Beldemizi hak ettiği yere taşıyacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Amacımız dünya mirası Safranbolu ile Fatih Sultan Mehmet’in bizlere mirası turistik ilçelerimizin geçiş güzergahında bulunan Abdipaşa Beldemizin farkındalığını daha çok artırmak olacaktır. Bunu da başarmak için elimden geleni sonuna kadar yapacağım.”dedi.

İlk yorumu siz yazın