Alevlerin arasında kaldı, hayatını kaybetti

BARTIN’a bağlı Mekeçler köyünde yaşayan Fatma Kemik (72), evinde çıkan yangından yanarak hayatını kaybetti. Yangın, akşam saatlerinde Mekeçler köyündeki 2 katlı binada yaşandı. Köyde oğlu ile birlikte oturan Fatma Kemik’in evde olduğu sırada bilinmeyen bir nedenle evden dumanlar yükselmeye başladı. Köyde yaşayan vatandaşlar durumu jandarma ekiplerine, 112 sağlık ekipleri ve jandarma ekiplerine bildirdi. Köye gelen..

Alevlerin arasında kaldı, hayatını kaybetti
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’a bağlı Mekeçler köyünde yaşayan Fatma Kemik (72), evinde çıkan yangından yanarak hayatını kaybetti.

Yangın, akşam saatlerinde Mekeçler köyündeki 2 katlı binada yaşandı. Köyde oğlu ile birlikte oturan Fatma Kemik’in evde olduğu sırada bilinmeyen bir nedenle evden dumanlar yükselmeye başladı. Köyde yaşayan vatandaşlar durumu jandarma ekiplerine, 112 sağlık ekipleri ve jandarma ekiplerine bildirdi. Köye gelen Bartın Belediyesi İtfaiye ekipleri yangını kısa sürede kontrol altına aldı. Alevler nedeniyle evden dışarıya çıkamayan Fatma Kemik yanarak, hayatını kaybetti. Yangını haber alan oğlu Hüseyin Kemik ise annesinin ölüm haberini alınca evin önünde sinir krizleri geçirdi.

Jandarmanın incelemesinin ardından köye gelen Bartın Belediyesi İtfaiye Ekipleri ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri yaşlı kadını evden çıkartarak, otopsisi yapılmak üzere Bartın Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

İlk yorumu siz yazın