ALDATMAZ ÇİCEKLERLE KARŞILANDI.

Bartın Belediye Başkan Adayı Aldatmaz, çiçeklerle karşılandı. AK Parti Belediye Başkanı Adayları Tanıtım Toplantısı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Bartın Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Yusuf Ziya Aldatmaz için İstanbul dönüşü yeni terminal mevkiinde karşılama töreni düzenlendi. AK Parti Bartın İl Başkanlığı ve partililer tarafından çiçeklerle karşılanan Başkan Adayı Aldatmaz’a AK Parti Bartın İl Başkanı..

Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

Bartın Belediye Başkan Adayı Aldatmaz, çiçeklerle karşılandı.

AK Parti Belediye Başkanı Adayları Tanıtım Toplantısı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Bartın Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Yusuf Ziya Aldatmaz için İstanbul dönüşü yeni terminal mevkiinde karşılama töreni düzenlendi. AK Parti Bartın İl Başkanlığı ve partililer tarafından çiçeklerle karşılanan Başkan Adayı Aldatmaz’a AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı başarılar diledi. İl Başkanı Kalaycı; “Önümüzdeki yerel seçimlerin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bartın Belediye Başkan Adayımız Sayın Yusuf Ziya Aldatmaz’a başarılar diliyorum. Bartın’ımızın 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Belediyecilikle tanışacağına canı gönülden inanıyorum. Bartın’ı AK belediyeciliğe kavuşturmak için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz. Çalmadık kapı ve sıkmadık el bırakmayacağız” dedi.
Partimizin tüm teşkilat mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum
Gerçekleştirilen karşılama töreninin ardından davul zurna eşliğinde Cumhuriyet Meydanı’na giden AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Aldatmaz’ın burada partililere seslendi. Aldatmaz, konuşmasında şu ifadeleri kullandı; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen aday tanıtım toplantımızda AK Parti Bartın Belediye Başkan Adaylığı görevi bizzat Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisi tarafından şahsıma tebliğ edilmiştir. Bu kutlu göreve bizleri layık gören başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Genel Merkezimize teşekkür ederim. Ayrıca desteklerinden dolayı Milletvekilimiz Yılmaz Tunç’a, İl Başkanımız Turhan Kalaycı’ya, Kadın Kolları, Gençlik Kolları Başkanlarımız ve partimizin tüm teşkilat mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum.
Bartın’ı Batı Karadeniz’in parlayan bir yıldızı yapacağız
Adaylık sürecimin açıklanmasının akabinde arayarak, mesaj göndererek ve bizzat tebriklerini ileten gönül dostlarımıza ve tabi ki bizlere yüreğini açan Bartın halkına sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim. Halka Hizmetin Hakka Hizmet olduğu bilinciyle çıktığımız bu yolda Bartın’ı AK Belediyecilikle tanıştıracağımıza inancımız sonsuzdur. Şehrimizin önünü tıkayan sorunların bir an evvel çözülmesi, mega projelerle Bartın’da sanayi ve turizm başta olmak üzere tüm alanlarda gelişimin sağlanması, halkımızın müreffeh bir yaşam sürmesi noktasında çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Halkımızın da teveccühleriyle AK Parti’ye yakışan belediyecilik anlayışının örneklerini şehrimizin tüm noktalarına yansıtacağız. Kucaklayan, birleştirici, çözüm ve proje üreten kimliğimizle Türkiye’nin 2023’ün de Bartın’ı Batı Karadeniz’in parlayan bir yıldızı yapacağımıza söz veriyoruz.”

İlk yorumu siz yazın