Akpürçek Rehau PVC yeni yıl mesajı yayınladı

Akpürçek Rehau Pvc Ltd. Şti Yönetim Kurulu Üyeleri Adem Akpürçek, Ünsal Akpürçek ve Erdi Akpürçek yeni yıl mesajı yayınladı. Akpürçek Rehau  Pvc şirketi sahipleri Adem Akpürçek, Ünsal Akpürçek ve Erdi Akpürçek yayınladıkları mesajda, “Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortamı oluşturmaktadır. Yeni yılın Ülkemize..

Akpürçek Rehau PVC yeni yıl mesajı yayınladı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

Akpürçek Rehau Pvc Ltd. Şti Yönetim Kurulu Üyeleri Adem Akpürçek, Ünsal Akpürçek ve Erdi Akpürçek yeni yıl mesajı yayınladı.

Akpürçek Rehau  Pvc şirketi sahipleri Adem Akpürçek, Ünsal Akpürçek ve Erdi Akpürçek yayınladıkları mesajda, “Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortamı oluşturmaktadır. Yeni yılın Ülkemize huzur ve güven getirmesi, başarının sürekli olması, sevginin hiç eksik olmaması, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesine vesile olacağına inanıyoruz. Yeni yılın ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyoruz.” ifadelerini kullandılar.

İlk yorumu siz yazın