Ağaçta kuruturken, yakalandılar

BARTIN’da uyuşturucu yetiştirdikleri tespit edilen 7 kişi polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Şüphelilerin esrar maddelerini ağaçta kuruttukları tespit edildi. Bartın Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, ekipleri aldıkları bir istihbaratı değerlendirerek, kentte bir köyde evin bahçesinde esrar yetiştirip sattıkları ihbarı üzerine harekete geçti. Savcılıktan alınan arama izni ile ekipleri dün köyde eve baskın yaptı…

Ağaçta kuruturken, yakalandılar
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da uyuşturucu yetiştirdikleri tespit edilen 7 kişi polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Şüphelilerin esrar maddelerini ağaçta kuruttukları tespit edildi.

Bartın Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, ekipleri aldıkları bir istihbaratı değerlendirerek, kentte bir köyde evin bahçesinde esrar yetiştirip sattıkları ihbarı üzerine harekete geçti. Savcılıktan alınan arama izni ile ekipleri dün köyde eve baskın yaptı. Ekipler evin bahçesinde ağaçların güneş gören yerlerine kurutulmaya bırakılmış, 320 gr. Esrar maddesi ele geçirdi. Uyuşturucu madde ticareti yaptıkları iddia edilen 7 kişi gözaltına alındı. 4 kişi emniyetteki sorgusunun ardından serbest bırakılırken, B.Ö., C.Ç ve G.P, adli makamlara sevk edildi. Savcılığın tutuklama istemiyle nöbetçi mahkeme tarafından ‘uyuşturucu madde ticareti’ suçundan C.Ç ve G.P tutuklanırken, B.Ö adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

 

 

İlk yorumu siz yazın