Ağaca tırmanan yavru ayı görüntülendi

ZONGULDAK’ın Devrek ilçesindeki Kiraz çatı mevkiinde Orman muhafaza memuru tarafından bir yavru ayının ağaca tırmanması cep telefonu tarafından görüntülendi. Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı Devrek ilçesinde bulunan Dirgine Orman İşletme Müdürlüğünde Karadere Orman işletme şefliğinde görevli Orman muhafaza memuru Yalçın Karayanık, dün sabah saatlerinde Kiraz çatı mevkiinde denetim yaptığı sırada ilginç bir görüntü ile karşılaştı…

Ağaca tırmanan yavru ayı görüntülendi
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

ZONGULDAK’ın Devrek ilçesindeki Kiraz çatı mevkiinde Orman muhafaza memuru tarafından bir yavru ayının ağaca tırmanması cep telefonu tarafından görüntülendi.

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı Devrek ilçesinde bulunan Dirgine Orman İşletme Müdürlüğünde Karadere Orman işletme şefliğinde görevli Orman muhafaza memuru Yalçın Karayanık, dün sabah saatlerinde Kiraz çatı mevkiinde denetim yaptığı sırada ilginç bir görüntü ile karşılaştı. Kızılçam ağacına tırmanan 1 yaşlarındaki yavru ayıyı gören görevli Yalçın Karayanık, o anları cep telefonuna kaydetti. Bir süre orman mufaza memura bakan yavru ayı daha sonra ağaca doğru tırmanmaya devam etti.

 

İlk yorumu siz yazın