76. sırada yer aldı

BATI Karadeniz Bölgesinin demir-çelik sektörünün öncü kuruluşu arasında yer alan Mescier ‘Anadolu’nun en büyük 500 şirketi’ sıralamasında 76. sırada yer aldı. Bartın Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren ve bünyesinde bin çalışan ile hem Bartın hem de bölge ekonomisine önemli katkılar sağlayan Mescier’den önemli bir başarı daha geldi. Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Mescier’in öncülüğünde çalışmalarını sürdüren..

76. sırada yer aldı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BATI Karadeniz Bölgesinin demir-çelik sektörünün öncü kuruluşu arasında yer alan Mescier ‘Anadolu’nun en büyük 500 şirketi’ sıralamasında 76. sırada yer aldı.

Bartın Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren ve bünyesinde bin çalışan ile hem Bartın hem de bölge ekonomisine önemli katkılar sağlayan Mescier’den önemli bir başarı daha geldi. Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Mescier’in öncülüğünde çalışmalarını sürdüren şirket, ‘Anadolu’nun en büyük 500 şirketi’ sıralamasında 76. sırada yer aldı. Şirketin bu başarısı Bartın Valiliği resmi sosyal medya hesaplarında da kutlanarak, başarı dilekleri iletildi.

 

 

İlk yorumu siz yazın