5 günde 2 köyü soydular, jandarmadan kaçamadılar

BARTIN’da 2 ayrı köyden 4 kez hırsızlık yapan şüpheliler jandarma ekipler tarafından yakalandı. 3 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi. Geçtiğimiz günlerde 5 gün içerisinde Yıldız ve Kocareis köylerinde gerçekleşen hırsızlık olaylarının ardında Jandarma ekipleri harekete geçti. Hırsızlık olaylarını çözmek için Jandarma suç araştırma timi (JASAT) olay yeri inceleme ekibi ve merkez ilçe jandarma ekiplerinden oluşan özel..

5 günde 2 köyü soydular, jandarmadan kaçamadılar
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da 2 ayrı köyden 4 kez hırsızlık yapan şüpheliler jandarma ekipler tarafından yakalandı. 3 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Geçtiğimiz günlerde 5 gün içerisinde Yıldız ve Kocareis köylerinde gerçekleşen hırsızlık olaylarının ardında Jandarma ekipleri harekete geçti. Hırsızlık olaylarını çözmek için Jandarma suç araştırma timi (JASAT) olay yeri inceleme ekibi ve merkez ilçe jandarma ekiplerinden oluşan özel ekip kuruldu. Güvenlik kameralarından yola çıkan ekipler, hırsızlık olayını gerçekleştiren şüphelilerin kulandıkları otomobilin kiralık olduğunu tespit etti. Oto kiralama işyeriyle yapılan çalışmalar neticesinde A.T., E.B. Ve S.Ö yakalandı. Yıldız ve Kocareis köylerindeki 4 şahsın evinden çalınan 2 av tüfeği, 1 adet el feneri, 1 adet 72 amper akü ve 1 adet inventer cihazı, 1 adet ilaçlama makinası, 1 adet su motoru 1 adet jeneratör ve 1 adet ot biçme makinası ele geçirildi. Adli makamlara çıkartılan 3 kişi tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

İlk yorumu siz yazın