22 kişi yakalandı

BARTIN’da Koronavirüs tedbirleri kapsamında Polis ve Jandarma ekiplerinin yaptığı denetimler sayesinde temaslı veya pozitif olan 22 kişi yakalanarak, yurda yerleştirildi. Bartın Valiliğinden yapılan açıklamada, “Bartın İlinde Covid-19 dan koruyucu denetim ve kontroller kararlılıkla yürütülmektedir. İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri İZOLASYON İHLALLERİNE GÖZ AÇTIRMIYOR. Sadece son bir haftalık süreç içerisinde Polis ve Jandarma..

22 kişi yakalandı
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’da Koronavirüs tedbirleri kapsamında Polis ve Jandarma ekiplerinin yaptığı denetimler sayesinde temaslı veya pozitif olan 22 kişi yakalanarak, yurda yerleştirildi.

Bartın Valiliğinden yapılan açıklamada, “Bartın İlinde Covid-19 dan koruyucu denetim ve kontroller kararlılıkla yürütülmektedir. İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri İZOLASYON İHLALLERİNE GÖZ AÇTIRMIYOR. Sadece son bir haftalık süreç içerisinde Polis ve Jandarma ekipleri İl girişi, pazar yerleri ve halkın kalabalık olduğu yerler ile köy ve kasabalarda TEMASLI VEYA POZİTİF olması nedeniyle evde zorunlu izolasyonunu ihlal eden 22 kişiye idari para cezası uygulanmış, Çeşm-i Cihan Yurduna teslimi sağlanmış; aynı zamanda haklarında adli soruşturma açılmasını sağlamak üzere Cumhuriyet Başsavcılıklarına bildirilmiştir.”denildi.

 

İlk yorumu siz yazın