16 yaşındaydı, kansere yenik düştü

BARTIN’ın Amasra Çok Programlı lisesi 2’inci sınıfında okuyan 16 yaşındaki Sedatcan Coşkun lösemi tedavisi gördüğü Ankara’da hayatını kaybetti. Amasra’nın Çanakçılar köyünde oturan Sedatcan Coşkun, 2 yıl önce lösemi kanserine yakalandı. Amasra Çok Programlı Lisesi 2.’inci sınıfına devam eden Coşkun, bu arada kanser tedavisini de sürdürdü. Geçtiğimiz haftalarda Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi gören Sedatcan Coşkun, önceki..

16 yaşındaydı, kansere yenik düştü
Yazar : Tarih : Okunma : views Yorum Yap

BARTIN’ın Amasra Çok Programlı lisesi 2’inci sınıfında okuyan 16 yaşındaki Sedatcan Coşkun lösemi tedavisi gördüğü Ankara’da hayatını kaybetti.

Amasra’nın Çanakçılar köyünde oturan Sedatcan Coşkun, 2 yıl önce lösemi kanserine yakalandı. Amasra Çok Programlı Lisesi 2.’inci sınıfına devam eden Coşkun, bu arada kanser tedavisini de sürdürdü. Geçtiğimiz haftalarda Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi gören Sedatcan Coşkun, önceki gün yoğun bakıma alındı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan öğrencinin ölüm haberi sınıf arkadaşlarını yasa boğdu. Sedatcan Coşkun’un tedavi giderleri için sosyal medya hesaplarından zaman zaman yardım kampanyaları yapılmıştı.

 

İlk yorumu siz yazın